ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LRCisco SFP-10G-LR SFP Transceiver Module

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LRCisco SFP-10G-LR SFP Transceiver Module

موجود در انبار

  • فروشگاه اینترنتی پیمان مال
  • تهران(پیک موتوری)شهرستان ها (پست)
  • فروشگاه اینترنتی پیمان مال

420,000 تومان

نقد و بررسی

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR یکی از ماژول های پر استفاده در میان تجهیزات فیبر نوری می باشد.

SFP Transceiver Module Cisco SFP-10G-LR

ماژول فیبر نوری SFP-10G-LR از سری ماژول های سیسکو با فرستنده و گیرنده 10G در فیبرنوری می باشد که می تواند تا 10 کیلومتر طول لینک داشته باشد. این ماژول با استاندارد 10GBASE-LR سازگاری دارد و دارای طول موج 1310 نانومتر می باشد. جدید ترین ماژول ها، ماژولهای SFB یا Mini GIBIC هستند که انواع پورت های گیگابیت بر روی فیبر نوری و کابل مسی را ارائه می کنند و SFP یک استاندارد صنعتی سیسکو برای دیوایس های Hot Plug برای اینترفیس های گیگابیت اترنت در تجهیزات شبکه  بوده  و همچنین SFP از برتری بالایی به دلیل امکان Hot Plug، برخوردار است.

فروشگاه اینترنتی پیمان مال ارائه دهنده انواع قطعات و  تجهیزات شبکه و ارتباطات اصلی با تضمین کیفیت در خدمت شما مشتریان می باشد. همچنین این شرکت در زمینه ارائه خدمات طراحی و تامین قطعات و اجرای انواع شبکه های کامپیوتری خدمات ارائه می دهد.

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR :

Type : Transceiver Module Cisco
Form Type : SFP+
Wavelength : 1310nm
Interface : LC duplex
Cable Type : SMF
TX Power : -8.2~0.5dBm
Commercial Temperature Range : 0 to 70°C (32 to 158°F)
Max Data Rate : 10.3125Gbps
Max Cable Distance : 10km
Optical Components : DFB 1310nm
DOM Support : Yes
Receiver Sensitivity : < -14.4dBm
HTS-Harmonized Code : 8517706000

توضیحات ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR به فارسی :

  • نوع کابل فیبر نوری : Single mode / Multi mode
  • نوع پورت اتصالی : SFP
  • حداکثر طول کابل : 10 کیلومتر
  • حداکثر نرخ ارسال داده : 10 گیگ
  • طول موج : 1310 نانومتر
  • استاندارد ها : IEEE STD 802.3 and 802.3ab
  • سرعت : 10 گیگابیت

 

محل قرارگرفتن ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR بر روی سویئچ های سیسکو :

 

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR

 

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR قابل استفاده در سوییچ ها و روتر های لیست زیر میباشد :

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco SFP-10G-LRسوییچ و روتر های قابل استفاده است
ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco SFP-10G-LR در سوییچ و روتر های بالا قابل استفاده است.

ماژول مخفف small pluggable shape است. با استفاده از این واحد ، مطمئناً سرعت را در مقایسه با سایر اتصالات کابل در شبکه احساس خواهید کرد. نام دیگر SFP Mini GBIC است و در واقع یک نوع گیرنده قدیمی است. تنها تفاوت قابل توجه SFP با GBIC در اندازه آن است ، در غیر این صورت سرعت و کیفیت تقریبا یکسانی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

امروزه بسیاری از دستگاه ها به عنوان ماژول  SFP یا گیرنده برای تقویت سیگنال به بازار عرضه می شوند. گیرنده گیرنده همانطور که از نام آن پیداست دستگاهی است که برای ارسال و دریافت سیگنال استفاده می شود. همچنین ممکن است شما یک دستگاه در دستگاه های بی سیم ، تلفن های همراه ، رادیوهای دو طرفه و بسیاری دیگر از دستگاه های مدرن داشته باشید که برای تقویت سیگنال ها به این دستگاه در مکانیسم خود احتیاج دارند.

متداول ترین واحدی که امروزه در تجهیزات زیرساخت ارتباطی فیبر نوری مانند گیرنده ها استفاده می شود ، XFP و SFP هستند. با استفاده از این ماژول ها می توانید کیفیت مطلوبی از شبکه و اتصالات زیرساختی را تجربه کنید ، به علاوه استفاده از این ماژول ها نیز مقرون به صرفه است.

5/5 (1 نظر)
نمایش کامل نقد و بررسی
وزن .15 kg
نوع کابل فیبر نوری :

Single mode / Multi mode

نوع پورت اتصالی :

SFP

حداکثر طول کابل :

10 کیلومتر

حداکثر نرخ ارسال داده :

10 گیگ

طول موج :

1310 نانومتر

استاندارد ها :

IEEE STD 802.3 and 802.3ab

سرعت :

10 گیگابیت

نمایش همه مشخصات کالا

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

برای هر پاسخ جدید یک اعلان برای من ارسال کن.